Rozwiązania

ROZWIĄZANIA

Digitalizacja

Oferujemy dostarczenie i wdrożenie kompletnej infrastruktury (sprzętu i oprogramowania) umożliwiającej przetworzenie treści analogowych na cyfrowe zgodnie ze standardami digitalizacji zasobów archiwalnych archiwów państwowych. W skład rozwiązania wchodzą m.in. dostarczenie i wdrożenie serwerów baz danych, serwerów dostępowych WWW, sprzętu IT, urządzeń zasilania awaryjnego; dostarczenie i uruchomienie chmurowej pamięci masowej; instalacja urządzeń klimatyzacji.

Bezpieczeństwo

W naszej ofercie znajdują się kompleksowe rozwiązania w dziedzienie bezpieczeństwa – zaczynając od zapór sieciowych Fortinet klasy UTM (m.in. firewall, serwer VPN, ochrona antyspamowa i antywirusowa), a kończąc na ochronie endpoint przy pomocy najnowszych produktów. Wdrożeniem infrastruktury bezpieczeństwa zajmujemy się od projektowania do wykończenia, cały czas mając na uwadze przede wszystkim spełnienie wszystkich potrzeb klienta.

Obieg dokumentów

Korzystając z możliwości elastycznej platformy Webcon BPS dajemy naszym klientom możliwość zautomatyzowania i standaryzacji procesów biznesowych. Poprzez wdrożenie systemu elektronicznego obiegu dokumentów dajemy naszym klientom lepszą kontrolę nad procedurami w miejscu pracy i wydatkami przedsiębiorstwa, co bezpośrednio przekłada się na korzyści finansowe. Platforma Webcon umożliwia monitorowanie jakości procesów i eliminowanie przestojów.

Wideokonferencje

Oferujemy wdrożenie wysokiej jakości systemów wideokonferencyjnych dla firm o dowolnym profilu. Korzystając ze sprawdzonych rozwiązań firmy Cisco, Skype for Business albo produktów Yealink jesteśmy w stanie odpowiedzieć na zapotrzebowanie dowolnego biura, centrali i rozmaitych oddziałów firmy. Oferujemy nie tylko sprzęt do prowadzenia wiedokonferencji, ale także wydajniejszą współpracę pomiędzy członkami zespołu i usprawnioną komunikację w firmie.

Wirtualizacja

Podchodząc indywidualnie do potrzeb klienta zajmujemy się projektowaniem rozwiązań w oparciu m.in. o technologie firmy Microsoft – wirtualizację Hyper-V, usługi katalogowe Active Directory – a także VMware. Wprowadzenie współczesnych rozwiązań umożliwia zredukowanie kosztów związanych z utrzymaniem systemów i mobilność osiąganą dzięki szybkiemu dostępowi do zasobów firmowych z różnych urządzeń.