Profil

Firma powstała w 1992 roku. Od momentu powstania przedsiębiorstwo koncentruje się na integracji, dostawie i implementacji nowoczesnych technologii informatycznych oraz na tworzeniu i rozwoju oprogramowania własnego autorstwa.

LOGON SA to wysoko wyspecjalizowane przedsiębiorstwo, dostarczające profesjonalne rozwiązania IT dla realizacji zadań i procesów biznesowych. Oferowane usługi dostarcza swoim klientom z zachowaniem najwyższej jakości i zasad bezpieczeństwa informacji. Grupa kapitałowa zatrudnia ponad 50 pracowników posiadających wysokie kwalifikacje z dziedziny informatyki, telekomunikacji, elektroniki i ekonomii. Wiedza doświadczenie, zdobyte wyróżnienia a przede wszystkim zadowolenie naszych klientów pozwalają się nam dziś klasyfikować w czołówce firm informatycznych.

Zakres naszych usług obejmuje fachowe doradztwo, pomoc w projektowaniu infrastruktury oraz dbałość o sprawne funkcjonowanie sprzętu komputerowego i oprogramowania u naszych Klientów. Atutem naszej firmy jest wieloletnie doświadczenie w branży, systematyczny rozwój, kompleksowa oferta oraz indywidualne podejście do każdego Klienta.

Długoletnia współpraca z wieloma firmami o światowej renomie jest świadectwem nie tylko efektywności naszej pracy, ale również szacunku i indywidualnego podejścia do klienta. Gwarantujemy dostęp do aktualnych informacji handlowych i technicznych, autoryzowany serwis oraz specjalistyczne, dostosowane do potrzeb odbiorcy usługi.

O sukcesie naszej firmy decyduje umiejętne połączenie odpowiedzialnego biznesu z dynamicznym rozwojem.